Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valamilyen jó ötletetek?

Van valamilyen jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Szerintem arcüreggyulladásom van, az egyik tömött fogam is fáj ugyanazon az oldalon (felső fog, bal oldalt), és lent az állkapcsom. Mivel enyhíthetnék rajta? Valamilyen házi praktikát nem tudtok mondani?
2009. júl. 9. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segíthetnek.
2009. júl. 9. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a fogad miatt van sürgősen menj el fogorvoshoz, mert ez csak rosszabb lesz. jegeld, attól talán jobb lesz
2009. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már arcüreggyulladásod, hogy tudd milyen tünetekkel jár? Szörnyű, hasogató fájdalom, a szemed szinte ki sem tudod nyitni, és ha megérinted még a bőröd is fáj? Ha ezt érzed, azonnal menj orvoshoz, ezen nincs házi praktika, ami segitene. Ha viszont csak a huzat fogott meg, inkább az arc egyik oldala fáj, kicsit esetleg fel is dagad, fogfájás, fülfájás, gyengült látás, arra jó a sima aszpirin is. Egy- két nap alatt elmúlik, de hátra hagyhat inygyulladást, halló járati gyulladást, ezzel szintén legjobb orvoshoz fordulni, nehogy valami maradandót okozzon.
2009. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel orvoshoz kell menni,mert lehet még csontgyulladás is,de szerintem ne tippelgessünk,menj el orvoshoz,nehogy elfajuljon a dolog.


Jobbulást!

2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítő válaszokat, ha gondoljátok majd írok mi történt, mi derült ki.
2009. júl. 9. 23:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a fülem is szokott fájni azon az oldalon ahol a fogam és az arcom, bal oldalt, de néha a másik is szokott fájni. (a másik fülem).
2009. júl. 9. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

fogfájás....uhh! én fél évig húztam, mert féltem a fogorvosoktól:D a fogam, már ami maradt belőle a felszínen teljesen fekete volt, és törött is. először csak kiscit fájt, néha-néha, majd eljutottam arra s szintre h napi vagy 10 aspirint vettem be, és úgyis kibírhatatlan volt. a könnyem csordult a fájdalomba...és persze nekemnis átterjedt az arcomra, állkapcsomra...az egész jobb fogsorom fájt. aztán repültem is a fogorvoshoz h minél előbb megszabaduljak attól a fogtól.

úgyhpogy ajánlom he halogasd, mert borzasztó tud lenni. nincs erre házi praktika, fogorvoshoz kell menni, ha nem akarod h mégrosszabb legyen.

2009. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. júl. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!