Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megnéztem a Colonix weblapját....

Megnéztem a Colonix weblapját. Normális dolog az, hogy mindenki úgy készített képet a belőle kijövő undorító dolgokról, hogy kiteregette azt a wcdeszkára?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én gondolkozom másképp, de ha én használnék ilyen terméket, (amit sosem fogok, mert baromi drága) és tényleg annyira hálás lennék, mert annyit segít, eszembe sem jutna lefotózni és elküldeni nekik a "végeredményt". Hiszen az elvileg a rostok által kihozott székletlerakódás... Ez valami perverzió? Mármint a fényképezkedés a klotyódeszkán?
2009. júl. 6. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak így akarják bizonyítani az állítólagos elégedett fogyasztókon keresztül, hogy igenis, mindenkiben van ilyen lerakódott szmötyi, amit csak és kizárólag az ő termékükkel lehet kiűzni. Amúgy én is az ára miatt nem próbáltam ki eddig (nem is fogom) pedig kíváncsi lennék a hatására.
2009. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyál mályvateát. Olcsó is, jó is. :) Igaz ilyeneket nem csinál...
2009. júl. 6. 14:24
 3/4 anonim válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel! Szerintem is elég vicces, hogy azt a rengeteg undorító dolgot kipakolják. Szinte látom, ahogy mondják: Hű apukám de gusztustalan, rakjuk ki a wc deszkára, de szépen körbe! Hozd a gépet! De jó képek lesznek, fújj!

Blőd, pontagyú amcsiknak való!!!! Látom, ahogy tapsikolnak!

2009. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az jutott eszembe, hogy kipakolja, majd képet csinál, és utána neki áll fertőtleníteni? Vagy egy laza mozdulattal visszalöki, és áttörli papírral?
2009. júl. 8. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!