Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen vérnyomásesés, ez...

Hirtelen vérnyomásesés, ez tartós betegség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 év alatt jelentkeztek tünetek:


szédülés

kábultság/fáradtság

látászavar/homályos látás

fejfájás

mostanában elég sűrűn: émelygés,hányinger


És 2 havonta random/véletlenszerű ájulás (ez eddig szerencsére csak itthon fordult elő)


Egyik alkalommal itthon át akartam sétálni a másik szobába és a folyosón elájultam. Elég jól megfejeltem az egyik szobaajtót is. Arra ébredtem, hogy beestem az egyik szobába, hanyatt fekszem remegő kezekkel.


Mélyebb levegő vételénél szinte minden alkalommal előfordul, hogy hogy 3-4mp után elszédülök, káprázik a szemem és az eszméletvesztés határára kerülök, minden elhomályosodik. Végtagjaim remeg és nem tudok megállni a lábamon, és összeesek.


A hétköznapi pörgés során (suliban) csak az émelygés és kábultság fordul elő. Ájulás még nem volt.


Mi lehet a bajom? Ez tartós betegség, adnak róla papírt? Milyen kivizsgálásra kell elmennem, hogy megállapítsák mi ez? 17/F



2012. jún. 4. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Keveset iszol. Igyál több folyadékot, és megoldódik a problémád. Ilyenkor besűrűsödik a véred, azért vagy rosszul.
2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikor mérted/mérték utoljára a vérnyomásod? Mennyi volt? 2év alatt milyen sűrűn jelentkeznek a panaszaid, óra, nap, hét, hónap? Sosem voltál még ezzel kapcsolatban orvosnál? Nekem is alacsony a vérnyomásom, tünetek is hasonlóak, leszámítva az ájulást meg a remegést.
2012. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!