Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek fáradt és mit...

Mitől lehetek fáradt és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy már egy jó ideje egyszerűen nem tudok normálisan felkelni reggel. Mindegy, mikor fekszem le, nagyon nehezemre esik korán reggel felkelni és sokszor délig, vagy tovább alszom, egy idő után pedig inkább sokáig fenn vagyok, merthogy "úgyis délutánig aludnék, ha korábban feküdnék le". Reggel egyszerűen nem tudom kinyitni a szemem, és csak akkor tudom nagy nehezen rávenni magam a korai kelésre, ha fontos helyre kell mennem, de akkor is kapkodok, késésben vagyok. Kb. két éve a háziorvosnak is említettem, csináltatott vérképet, ami szerint makk egészséges vagyok. De akkor mi okozhatja ezt? Valami tudattalan stressz folyamat? (Egyetemre járok, most fogok végezni, és volt, hogy előadásokat is kihagytam, mert nem volt erőm felkelni reggel.)

A másik kérdés pedig, hogy mivel tudnám energizálni magam?



#fáradtság #ébredés #felkelési gondok
2012. máj. 27. 03:42
 1/1 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Szia! Magne B6!!! Nagyon jó, pár nap után érezni a hatását. Én akkor kezdtem el szedni, amikor 5re jártam dolgozni.

No és ezt olvasd el a fekete tea hatásairól:


[link]

2012. máj. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!