Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a jobb herém. Ez mire vall?

Fáj a jobb herém. Ez mire vall?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit megnyomom oldalra vagy akár hogy megnyomom érzem, hogy fáj.

2012. máj. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz sürgősen. Akár hererák is lehet, úgyhogy indulás.
2012. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyomás orvoshoz, lehet, hogy herecsavarodás, azt pedig minél előbb orvosnak látnia kell!
2012. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zuzuki ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám.... Én sem tudom,hogy mitől lehet,bár az igazság az,hogy mostanában sokat ku.váztam(elnézést,de ez a megfelelő kifejezés)és azt hittem,hogy a túl sok "igénybevétel" lett a vesztem,de nem.Valami más van itt a háttérben...De baromira rossz érzés...
2012. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zuzuki ***** válasza:
Nem kell őt megijeszteni!Disznó fülű mocskok!:) Én arra gyanakszom,hogy éjszaka egyszerűen szólva "elfeküdtük",pedig nekem kicsi a zacsim,de szerintem ez lehet az ok.Nem lecomboztuk,hanem "Rácomboztunk" éjszaka...:)
2012. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt tünetem csak a bal oldalon és lám: hererák volt. És ne nyugtatgasd csak menjen orvoshoz. Azért, mert valaki azt írja még nem rémisztgetni akar...
2012. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zuzuki ***** válasza:
Na basszus,most tényleg rám hoztad a frászt!A vicc az,hogy elmúlt a fájdalom,de ezek szerint nem jó szarozni a dologgal...
2012. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ám! Jobb félni, mint megijedni. Mindenestre azért menj el orvoshoz, hogy megnyugodj.
2012. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!