Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a derekam a jobb oldalamon...

Fáj a derekam a jobb oldalamon! Mit csináljak kenjem be valamivel vagy valami? :/

Figyelt kérdés
Szerintem attól lehet, hogy egyszer(3 hete) táska volt a hátamon és rúgtam egyet a levegőbe :/ nagyon rosszul sikerült mozdulat lett és már akkor is fájt, de ez már a harmadik hét és még jobban fáj. Úgy fekszek le este, hogy reggel 10 perc mire felkelek az ágyból, mert akármerre mozdulok úgy fáj a derekam csak akkor tudok felkelni, ha hasra fordulok és úgy lököm el magam az ágytól, de ha leülök valahova pl: iskolában is ha fel kell állni néha úgy becsípődik vagy nem is tudom, de amikor állok vagy járkálok akkor megint nem érzek semmit csak pl: mikor lehajolok már megint érzem h hirtelen visszaránt az ideg, mert úgy fáj... Lehet akár húzódás, mert hasonlít ahhoz, de nem vagyok biztos benne!18 éves vagyok.

2012. ápr. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb oldalt hátul a vese van. Ezt úgy tudod megnézni, hogy tenyéréllel valakid ütögesse meg azt a részt, ami fáj. Ha ütögetésre fáj, akkor a veséddel lett valami. Ha csak mozdulatra, akkor ideg, in becsípődés. Utóbbira jó a fájdalomcsillapító kenőcs.
2012. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) majd este megnézem mi lesz és írok!!!
2012. ápr. 24. 15:38
 3/4 A kérdező kommentje:
ha megnyomom nem fáj, akkor valószínű az utóbbi :) köszi szépen a segítséget tegnap óta kenem !! :D
2012. ápr. 25. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg!
2012. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!