Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon gusztustalan ha egy...

Nagyon gusztustalan ha egy napig nem fürdök?

Figyelt kérdés

úgy értem...

pl hétfő van.. este nem fürdök mert álmos vok.. reggel meg nincs kedvem... de másnap, azaz kedden este már nem hagyom ki..


2009. jún. 19. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy azt hidd, hogy mindeki betartja, hogy 24 óránként fürdik. :) Csak nem verik nagydobra. :)

Én amúgy szoktam, csak ritkán vagyok úgy vele, hogy fáradt vagyok... szerencsére nem vagyok büdösen izzadós, nem szokott feltűnni a környezetemnek. :D De mondom, csak ritkán, mert amúgy nem higiénikus.

2009. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész nap nem csinálsz semmit, vagy legalább semmi megerőltetőt, akkor miért lenne az? Ha viszont jól leizzadsz egyszer-kétszer az nap, akkor kicsit izé, mert csak büdös. Bajod nem lesz, de azért annyi legyen benned, ha párod van, nem fekszel mellé büdösen. :)


Amúgy egy csomó nagyon modern országban tök csodálkoznak, hogy minek fürdünk folyton.

2009. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ritkán velemis megesik h semmi kedvem hozzá, de ilyenkor azért arra szánok időt h legalább a nemi dolgaimat megmossam :)
2009. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy több, mint 1 hétig nem fürödtem... na AZ gusztustalan... Mondjuk nem voltam büdös, csak maga a gondolat... De 1 nap még nem a világ, én ilyet sokszor csinálok (mármint h csak 2 naponta). Persze én se verem ezeket nagy dobra XD
2009. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fürdés nem időhöz kötött.Lehet a naponta háromszori fürdés is kevés, vagy éppen a napi is bőven elég.Sok minden függvénye.Tevékenységek, életvitel,környezet, egyéni hajlamok izzadékonyságra és még egy csomó dolog.Nem is a kérdés jelen esetben hogy gusztustalan vagy sem, hanem az embernek a saját maga iránti igényessége helyén van-e?Ha az rendben van akkor ebből nem kell fejtörést csinálj magadnak, úgysem érzed jól magad a bőrödben ha már igényled és valami oknál fogva kicsit megkéstél ez ügyben.Sokszor csupán a felfrissülés miatt is milyen jó dolog egy zuhanyozás pedig tisztálkodás tekintetében nem lenne rá feltétlenül szükség.Bízzál az igényességedben és ha már felvetetted ezt a kérdést akkor nagy baj ezzel nem lehet.
2009. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is van néha (kb. 1-2 hetente), hogy nincs kedvem fürödni. Am 16 éves vagyok, s van úgy hogy ki sem megyek a lakásból. Olvasok, tv-zek stb. Másnap persze lefürdök, de mégis anyum mindig mondja, hogy miért nem fürdök meg ilyenek. Engem zavar maga a tudat, hogy nem fürdök, de ha egyszer nem bírom rászánni magam, hogy engedjek vizet.
2009. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 4 napig nem fürödtem, mert olyan beteg voltam, hogy nem tudtam magam rávenni. Semmi nem történt, úgyis egész nap csak fentrengtem, még a karomat is alig mozdítottam. Cserediák is voltam, és a lengyel családnál azt tapasztaltam, hogy talán három naponta ha fürdenek. Holland gyereknél ugyanez, mondjuk az kellemetlen volt, mert egész nap dohányzott, meg rohangált, de ő inkább befújta magát, minthogy lefürdött volna.
2009. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!