Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszom ilyen sokat?

Miért alszom ilyen sokat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és ha másnap nem kell valahova mennem, de lenne itthon dolgom, akkor 12-13 órákat alszom. Nagyon aggaszt a dolog, mert átalszom a fél napot és lelkiismeret furdalásom lesz tőle.
2012. márc. 26. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ahogy "öregszel" elmúlik.
2012. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is alszok annyit ha nincs suli, de nem tudom miért:/

13/L

2012. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tavaszi fáradtság :)
2012. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én is rengeteget alszom, viszonylag elég régóta... Tehát nálam ez biztosan nem tavaszi fáradtság.

Kérdés, hogy mióta alszol ilyen sokat... Hamar elfáradsz? Nehezen tudsz koncentrálni? stb...


20/N

2012. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen. Ez mind fennáll.
2012. márc. 26. 17:38
 6/10 anonim válasza:

ma 17:27 vagyok.


Mélyen alszod végig azt a 12-13 órát? Vagy többször is felkelsz, illetve forgolódsz?

Hamar elalszol, vagy sokáig tart?

Milyen az emberekkel való kapcsolatod? Barátkozós típus vagy, vagy inkább visszahúzódó?

2012. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mélyen alszom, de ha egyszer már felébresztett az óra, akkor utána óránként felkelek. Hamar el szoktam aludni, különösebb alvásproblémáim nincsenek, csak ez a borzasztó sok alvás. Az emberekkel való kapcsolatom bajos. Köze van hozzá?
2012. márc. 26. 19:55
 8/10 anonim válasza:

Igen, lehet, hogy köze van hozzá. Mit értessz az alatt, hogy bajos? Nem szeretsz barátkozni? Nem szeretsz bulikba járni? Vagy utálod az embereket? Megbízol a barátaidban?


Köztudott, hogy a sok alvás is okozhat problémákat, ugyanúgy mint a kevés alvás. Rossz lesz a közérzeted tőle, kedvetlen leszel... stb stb.

Viszont nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy mióta van ez így... Mióta alszol ilyen sokat? Ha csak pár hete vagy 1-2 hónapja, akkor tavaszi fáradtságról lehet szó, viszont ha régebb óta, akkor más. Tehát, mióta alszol ilyen sokat? :)

2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésed volt, hogy megfeledkeztem erről, bocsánat. ez évek óta így van, de periodikus.
2012. márc. 26. 20:44
 10/10 anonim válasza:

ma 20:15

Próbáltál már olyat csinálni, hogy felhúzod az órádat és nem hagyod, hogy sokáig aludj? Ha még nem akkor próbáld meg! Nem veszítessz vele semmit...

Nem szeretnék olyat mondani, hogy depressziós vagy, meg nem tudom én, viszont ez is benne van a pakliban. Próbáld ki, amit az előbb írtam és nézd meg, hogy javul-t e valamennyit az állapotod (legalább azért, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod). Viszont ha úgy veszed észre, hogy annak ellenére is kedvetlen és fáradt vagy, illetve nem tudsz koncentrálni, akkor keress fel egy orvost.

Ha gondolod írj privátot...Szívesen segítek, ha tudok.

2012. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!