Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nátha miatt nem érzek...

Ha nátha miatt nem érzek ízeket és szagokat, akkor a cigit miért érzem keserűnek, rosszízűnek és büdösnek?

Figyelt kérdés
Ez a vírus már kikészít, jó volna egy nyugtató cigi, de nem esik jól. XD

2012. márc. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted tudja, mi a jó neki, a cigi egyébként sem ezek közé tartozik. Akkor, amikor a nátha miatt amúgy sem kapsz levegőt (írsz vírusról is, akkor gondolom benne van a köhögős fajta, ami most terjed), végképp nincs szüksége a cigifüstre, és így tiltakozik.
2012. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed a cigi ízét ilyenkor keserűnek mert az MÉREG és a méreganyagokat jobban érzi az ember!

Nem tudom hány éves vagy,de higgyél nekem sürgősen szokj le!!!

Én sem hallgattam a barátnőmre /még össze is vesztem vele/ hogy majd "pipázni" fogok és tényleg pipát használok csak nem azt amire gondolsz. Olyan pipát ami javítja a légzésemet ugyanis légszomjjal küzdök,ráadásul van oxigén palackom is.Érszűkületet is okoz nem csak TBC-t.Szerencsére TBC nem vagyok de menni nem tudok és dolgozni sem mert a legkisebb terhelésre is fulladok!

KÉRLEK HA LEHET HIGGY NEKEM ÉS HAGYD ABBA HAMAR!!!

Jó egészséget és friss levegővételt kívánok!

2012. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm.
2012. márc. 9. 15:11
 4/7 tibo61 válasza:
Mert a cigi keserű, rosszízű és büdös. Amikor beteg vagyok, velem is előfordul, és van amikor ugyan azt a rossz ízt érzem, mint amikor először gyújtottam rá, kb 30 éve.
2012. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MERT BÜDÖS, MINT A SZ@R!
2012. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 capi576 válasza:
A cigi el szokot jó íze lenni én próbáltam már de az e cigi él egyből éreztem a jó ízt a sima cigi el nem pedig az e cigi el ilyet parább
2012. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsó egy retard.
2014. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!