Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék könyen feloldódn...

Hogyan tudnék könyen feloldódni bulikban?

Figyelt kérdés

bulikba alkohol nélkül nem nagyon tudom jól érezni magam, de mégse akarok mindig alkoholt inni.

eddig elégé visszahúzodot voltam és a barátaim(akikkel bulizni is szoktam) így is ismertek meg, de mióta egy-két buliba ittam akkor rögtön fel tudtam oldódni és szinte én kerültem a középpontba

az lenne a problémám hogy alkohol nélkül nincs elég bátorságom táncolni stb. egy buliban(alkohol nélkül) mert hogy nem így ismertek meg a barátaim,mit tegyek?


2012. febr. 20. 18:11
 1/1 anonim válasza:
Én is így vagyok vele.Igyál nyugodtan alkoholt ha bírod,de csak mértékkel.Az a megoldás hogy nem kell minden héten bulizni,csak ritkábban és akkor még alkoholista sem leszel !
2012. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!