Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Lehet hogy...

Mi van velem? Lehet hogy tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Ma úszni voltam és ahogy kijöttem csurom vizesen a törölközőt magamraterítve, ahogy ugye nyitottam az ajtót nagyon hideg huzat csapódott rám..a medence a suliba van és sajnos csak ott van kellemes idő ahol a medence van..ha kimegyek, a suli többi része teljesen ki van hűlve...most meg szúr a mellkasomba amikor levegőt veszek, nehezen veszem a levegőt és néha már köhögési ingereim is vannak...milesz velem nagyon aggódom =(
2012. jan. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne személyes tapasztalatom,csak pár ismerősömnek volt már tüdőgyulladása és nekik a hátuk szúrt nagyon. Nem hiszem,h ha ma kaptál tüdőgyulladást,a tünetek ilyen gyorsan megjelentek volna. Ha holnapra sem változik a szúrásod v rosszabb lesz, esetleg belázasodnál,akkor gyorsan irány a doki!
2012. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jha, akkor kezd el aggódni ha lázas vagy, vagy zöld slájmot köhögsz föl. Az is lehet, hogy az izmod szúr az úszás miatt.
2012. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez szép kalici vírus volt...hánytam, ment a hasam...most meg már anyum van benne :S
2012. jan. 22. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se jó :S. Hát..jobbulást kívánok nektek!
2012. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!