Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan betegség hogy...

Létezik olyan betegség hogy nem érzem ha éhes vagyok csak azt hogy szédülök és eszembe jut hogy már rég nem ettem semmit és nincs kalória amit égethetnék?

Figyelt kérdés
?
2012. jan. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen betegség. Ha nem vagy éhes, nem korog a gyomrod, csak hirtelen rosszul vagy, ez a cukorbetegség előszobája. Én is most pont ezt nyomozom, hogy mit lehet ezzel kezdeni. A cukorterheléses vizsgálatomat nézegetve és a netet összenézve, szerintem én hipoglikémiás vagyok.(Vagyis hamar leesik a cukorszint!) Nálad is valami ilyesmi lehet. Kérni kéne cukorterheléses vizsgálatot, sajnos a házi orvos inzulin szintet nem tud nézetni, pedig az is kellene.


Kérdésedre válaszolva, egyél 2-2,5 óránként magadtól, krumplit, kenyeret, rizst, szénhidrátot, de ne cukrot hogy ne legyél rosszul és hogy ne fajuljon el a dolog cukorbetegséggé.

2012. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. hát oké. akkor nem eszek cukrot.
2012. jan. 17. 17:14
 3/6 A kérdező kommentje:
napi többször megmérem a pullzusom vérnyomásom abból kiderül több?
2012. jan. 17. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20 sportolok elég rendeszeresen.

szerintem valami más

2012. jan. 17. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott jelentkezni- leesik a cukorszintem-remegek, verítékezek stb. Gyorsan enni kell valamit és sokat inni. napjában többször keveset enni és egy idő múlva nálam beáll a rend.
2013. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!