Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen koffeintabletták...

Milyen koffeintabletták vannak? és milyen árban?

Figyelt kérdés

szeretnék venni koffeintablettát, de a google-keresőben mindig csak a naturlandost láttam kirakva, az meg iszonyú drága nekem(ezer forint vagy afeletti ára van)...aki szed, az milyet? mennyibe kerül? mennyit szed belőle, és hat-e?

köszi előre is...

(kávéról akarok leszokni, gyomorpanaszok miatt, és ezért kérdem)

18L


2012. jan. 10. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál olyan teát, amiben van koffein. A gyomrod nem bántja és nem kell drága tablettákra költeni. Azokban egyébként elég szép adag koffein szokott lenni.
2012. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy általában, hogy sok koffein van benne, nem véletlen a kérdésem, hogy melyik a legerősebb. ittam mathé teát, sz*rt sem ért, úgyszint a kávé sem :D más választásom már nem maradt....
2012. jan. 15. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

"kávéról akarok leszokni" - gondoltam, ezért kérded :)


Igyál cikóriakávét, az egész jól utánozza a kávé ízét. A koffeintablettát azért nem ajánlom, mert a koffein túl is pörgethet, illetve a függőség sem jó. Egyébként volt, hogy én is szedtem heti egyszer, különben nem bírtam volna ki az adott órát, tudom milyen.

2012. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nálam már nagyon durva az aluszékonyság, pedig iszonyú sokat alszom... és lassú is vagyok... :/

de köszi, hogy írtál.

2012. jan. 20. 15:11
 5/8 anonim válasza:
Tudom ajánlani a dm saját koffeintablettáját. Nem túl drága és azt hiszem hogy 24es kiszerelésben van. Pici apró tabletta,de hatásos. Ha érdekel,nézz be a legközelebbi drogériába.
2012. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2012. febr. 3. 23:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Tűzz ki magadnak egy célt. Ha elálmosodnál gondolj erre a célra, hogy még ma meg kell tennem valamit a cél érdekében.

Természetesen az alvást nem lehet kihagyni hosszú távon.

2014. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2019. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!