Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanába mindig szorongok...

Mostanába mindig szorongok pedig nincs rá okom mitől lehet?

Figyelt kérdés
mostanába ideges vagyok ugy érzem ,hogy nincs időm .pedig semmi dolgom sincs ugy érzem hogy valami még hátra maradt pedig semmi és nem tudok rendesen kikapcsolodni se mert mindig ez az érzésem :(
2009. máj. 22. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorongás "tárgy nélküli" félelem, de nem jelenti, hogy nincs oka. Gondold át, biztos van valami, ami zavar, amin nem tudsz túllépni. Mik azok a kellemetlen gondolatok, amik foglalkoztatnak.
2009. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy csak egy van de tudom ,hogy az ráér és nem lesz semmi baj belőle de valamiért még is türelmetlenkedek mostanába és nagyon hirtelen akarok mindent pedig régen nem ilyen voltam.abszolut sietek valahova de nem tudom ,hogy hova (tudom hülye vagyok nem kell mondani)
2009. máj. 22. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egy ilyen van, amiről te azt hiszed h ráér, de lehet h a tudatalattid úgy érzi h nem, próbáld azt az ok-ot megoldani.
2009. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!