Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátnőmet 34 évesen műtötték...

Barátnőmet 34 évesen műtötték petefészek daganattal ami rosszindulatú volt, kemora megy, milyen egyéb dolgokat ehetne, ihatna ami segítené a gyógyulását?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
culevit. kifejezetten daganatosoknak lett kifejlesztve, vagy lifepak(havi 20E kb tele van vitaminnal, ásványi anyaggal és nyomelemmel)
2012. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemrég több helyen is olvastam, hogy a tudósok rájöttek, hogy a daganatos betegeknek hanyagolniuk kell a cukrot és a cukrozott dolgokat, mert ahogy nekünk, úgy a daganatnak is üzemanyagként szolgál.

A megfigyelések alapján azok, akik leszoktak a cukorról azoknál lelassult a daganat fejlődése a műtét után meg nehezebben újult ki.

Egyébként mindenféleképpen az orvossal kell ezt megbeszélnie, mert mi itt nem biztos, hogy helyes válaszokat adunk.

A barátnődnek gyógyulást!

2012. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve túl vagyok rajta.És hidd el,hogy a C-vitaminon kívül,minden csak hit és pénzkérdés.De érdeklődjön az orvosoknál,nővéreknél.Méreg ellen mit akarsz szedetni vele??

Hatalmas türelmet kívánok a kemohóz.Nem csak neki,a környezetének is.Nem embernek való,mégis ki kell bírni.

És meg lehet,meg kell gyógyulni.

2012. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. jan. 1. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Danone Actimelt ittam kemo alatt.

Nekem baromi sokat segített, sosem hittem benne, de szuper volt.

Ha nem ittam fájt a hasam egy csomó ételtől.


Azt még el kell mondanom hogy fogyasztását az orvosok nem javasolják, mivel baktériumtartalmú!

Csak saját felelősségre fogyassza!


De én melegszívvel ajánlom!!!

2012. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még valami.

Semmit nem vonjon el magától, akármit is hall különböző élelmiszerekről.

Egyen-igyon ami csak jól esik és amire éhezik, kell a kemó alatt az utánpótlás a szervezetnek.

Ha majd végzett ráér azon gondolkozni mit ehet és mit nem!!!

2012. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kemora sosem szabad éhgyomorral menni,mert elviselhetetlen.Nekem a fagyi segített,mert más kajára nézve futás volt a vége. A hányáscsillapító segít,meg a nagyfokú türelem,hogy felfogják,hogy utána 3 napig nem érzi magát emberenek az ember.
2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!