Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyom megfáztam! Hogy lehetné...

Nagyom megfáztam! Hogy lehetnék estére jobban?

Figyelt kérdés
Ma megyünk Szenteste alkalmából a nagypapámhoz vacsorázni, ott lesznek az unokatestvéreim ésa szüleik is. Én pedig nagyon-nagyon meg vagyok fázva, folyamatosan fújom az orromat, már nagyon kisebesedett az orrom alatti rész a sok orrfújás végett. Sokszor kell tüsszentenem, ráadásul egymás után 3-4-szer, és nem tudom halkan intézni, mert mindig olyan hirtelen jön. A torkom is fáj, a füleim is egy kicsit eldugultak, rosszabbul hallok. Hogy lehetnék estére jobban?? Ez a megfázásom második napja. Mit igyak/egyek/szedjek/csináljak? Nagyon rosszul vagyok! 15/L
2011. dec. 24. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok teát tudok neked javasolni,meg nekem mindig a Neocitran válik be ilyenkor.

Vegyél valami mentolos tablettát..lehet a gyógyszertárban milliófélét kapni.:)

A kisebesedett orrodra pedig Nivea krém..hamar rendbe hozza..:)

2011. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megteheted maradj addig ágyban, igyál szekfűszeges, kamilla, vagy hársfateát, amennyi csak beléd fér. Forralt bor, boros szekfűszeges tea is jó. Kalmopyrin, Istopyrin, Aspyrin - ha bármelyik van otthon szedj azt is, és vegyél be lórugás adag C vitamint.
2011. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy nem írtam elég egyértelműen. Bármilyen teát iszol, legyen benne szekfűszeg.
2011. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!