Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor levegőt veszek, olyan...

Amikor levegőt veszek, olyan érzésem van mintha csikolnák a torkomat, mitől lehet? Lent folyt köv.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon furcsán hangzik ezt nem tudom jobban elmagyarázni nagyon furcsa érzés és nagyon kellemetlen. Akkor szoktam tapasztalni, ha beteg vagyok, de most pl semmi bajom egészségileg, de mégis ezt csinálja... rossz ingerlő érzés, mintha valami irritálná de köhögnöm nem kell tőle. Mitől alakulhat ez ki? Mit lehet tenni az elmúlása érdekében?

Előre is köszönöm a válaszokta.


2011. dec. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimpla vírusfertőzés a garatban. Nem túl sokat lehet tenni. Pihengetsz, meleg teát, levest eszel, fertőtleníted a torkod (neocitrán, stepsil), párásítod a környezetedet, ha száraz a levegő, esetleg inhalálsz, és reménykedsz, hogy nem torkollik egy nagyobb megfázásba. Most ennek a határán billegsz.
2011. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszod :) mindenképp pihizek akkor. nem jönne jól egy megfázás :S
2011. dec. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!