Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lett piros pont az arcomra?

Mitol lett piros pont az arcomra?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 honapja az arcomon, a szemem alatt lett egyteljesen atlagos pattanas. Mivel nem gondolkoztam, es idegesitett gyorsan kinyomtam, es nem tudom mit csinaltam roszzul, de a mai napig is ott van egy kicsi piros pont, s ha megnyomom elfeheredik, majd ujra piros lesz es ezis olyan mint egy uj pattanas, de a bor alatt van es nincs juk rajta. Mit csinaljak, hogy eltunjon?
2009. máj. 17. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kéne menned a bőrgyógyászatra megnézetni, mielőtt innen az oldalról valami "rossz" tanácsot megfogadsz, és kinyomod/kiszúrod/stb.
2009. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj kozmetikushoz. Nekem az szebben el tudja tüntetni az ilyen mélyen lévő pattanásszerű gyulladt göböket. Anno voltam ilyennel bőrgyógyásznál, csak azt sikerült elérnie, hogy egy héttel később sebészhez küldött, aki elég csúnyán vágta. A kozmetikus viszont egy kezeléssel, kis tűszúrásokkal "kinyomta", és heg nélkül gyógyult.
2009. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!