Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat az álkapcsom?

Mitől fájhat az álkapcsom?

Figyelt kérdés
Már egy jó párhete fájdogál, alig tudom kinyitni a számat is,meg kattog mikor eszek. Sokszor a fülemnél is fáj tőle. De orvosnál nem voltam vele. Mit tudna vele csinálni? Volt hasonló problémája másnak is?
2009. máj. 14. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer ilyen. Nekem kb. egy hétig tartott, nagyon fájdalmas volt. voltam vele háziorovosnál, be volt gyulladva az izület, azt mondta a doki, hogy valószínűleg huzatot kapott. Nem kaptam rá semmit, magától elmúlt. Szerintem menj vele dokihoz, lehet, hogy kéne rá gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, ha már több hete fáj. Esetleg infralámpa, hőpárnás melegítés is szóba jöhet, de jobb lenne, ha ezt doki is jóváhagyná.
2009. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is volt! úgyanezek a tünetek. nekem a fogam volt begyulladva és onnan húzódott az álkapcsomra. kihúzták a fogam és elmúlt. menyj fogorvoshoz.
2009. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!