Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a hasam. Vakbélgyanú?

Fáj a hasam. Vakbélgyanú?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta jobboldalt lent néha belenyilallik a hasamba-néha csak, és kicsiket. Tudom, hogy ez még nem vakbélgyulladás, de azt jelzi hogy lehet ott valami baj? Kialakulhat esetleg belőle egy komoly gyulladás?
2009. máj. 10. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hasadnak semmi köze a vakbeledhez.........:))
2009. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakbeled lenne, az fájna nagyon, és nem csak néha-néha.
2009. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nincs vakbélgyulladásod mert az már lehetséges hogy kifakadt volna.
2010. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

lehet hogy begyullat de nem biztos lehet hogy csakvami a eredel emg a vérel kapcsolatos hogy nem juttott el rendesen a vér vagy vami ilyesmi mert unokatesómnak és azthittük hogy vakbélgyanuja volt és kiderült hogy vami vér roszu lkeringet vagy amit irtam hogy nem jutott el rendesen és most csak a korházba pihen és már jobban van :)

álitlóga na mind1 szal ne ijedj meg leht hogy csak semmi de azért menj el orvoshoz mert unokatesomat is ucso percbe vittük mikor má kbasztul fájt neki szal alényeg hogy menj dokihoz és ne agodj lehet hogy semmi az egész :)

2010. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!