Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibiotikum mellékhatása...

Antibiotikum mellékhatása lehet émelygés?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladás miatt szedek pár napja Augmentin Duot és Cataflamot orvosi utasításra. Nem először szedek antibiotikumot, de most azt érzem, hogy időnként émelygek, szédelgek, a betegtájékoztató szerint előfordulhat mellékhatásként. Más tapasztalt már ilyet, valamint szedhetem tovább a gyógyszert?
2011. nov. 14. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Nekem a lányom pl. allergiás az Augmentin-re.

Ha ilyenek a tapasztalataid, vissza kellene menni az orvoshoz, biztosan ír fel más összetételű gyógyszert. Én nem szedném tovább és a lányomna sem adnám.

2011. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. nov. 14. 17:27
 3/4 anonim válasza:
Igen lehet. Nálam is előfordult többféle mellékhatás is pl: hasmenés, hányinger, émelygés stb azt tudom neked ajánlani, hogy antibiotikum szedése mellett igyál reggel is meg este is 1-1 normaflort egy héten keresztül és elmúlnak a tünetek! REmélem tudtam segíteni!
2011. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha még a derekam is fáj, olyan, mint ha menstruálnék. Mondjuk jövő héten fog megjönni, talán csak felerősíti a tüneteket...a hasam is megy, hányingerem van jó pár óráig a bevétel után, szóval alig várom már, hogy vége legyen...
2011. nov. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!