Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a kovetkezmenye ha alkoholr...

Mi a kovetkezmenye ha alkoholra (sok mennyisegu alkoholra) altatot veszel be?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
alkohol után altatót akarsz bevenni???
2009. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy meghalsz vagy k*rvanagyot alszol.
2009. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányás, eszméletlenül rosszul leszel akkor is utána is még napokig!!(napokig nagyon rossz lehet az étvágyad és a közérzeted) Vagy esetleg a detoxban köthetsz ki ha egyáltalán van aki segít rajtad. De ha nem iszol sokat(persze kinek mi a nem sok) akkor nem biztos hogy annyira rosszul leszel, de iszonyatosan be leszel lassulva. És a hányás így is elég valószínű.
2009. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés esetben kihányod, mielőtt még teljesen felszívódott volna. Ha nem ez történik, akkor mélyalvásba merülhetsz, ami akár kómáig fokozódhat, légzéselégtelenség léphet fel és akár meg is fulladhatsz. Enyhébb esetben szédülés, látási zavarok, hányinger, mozgászavar jelentkezhet. A vége az lesz, hogy mentő visz a toxikológiára, legalábbis ha nagy mennyiséget vettél be.
2009. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...lehetőségek:

1.)hányás (mennyiségektől függően)

2.)alvás (jóóóóóó nagy) szintén mennyiségektől függően

3.)ájulás, eszméletvesztés-ezekben az esetekben a fejet jól szét lehet csapni, még úgy is, hogy ez később kifelé nem vérzik, és az agyvíz szép lassan csorog a fülön/orron/garatba

4.)a "legszebb" ájulás+hányás.../a/ha van ott valaki:mentőzés, 1-2 nap kórház /b.1/aspiráció->fulladás ha túlélte, tüdőgyulladás vagy /b.2/légzésleállás,szívleállás a többit már nem kell taglalni

2009. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ...ugy jartam h miutan kihanytam magam es kezdtem helyrejonni,betettek egy altatot a piamba...es masnap elegge zsibbadtak a vegtagjaim meg nagyon almos voltam...es ezert kerdem h lehet valami komolyabb kovetkezmeny ebbol..?
2009. máj. 7. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Most már így utólag nem.
2009. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!