Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfelelő testsúlyú vagyok?

Megfelelő testsúlyú vagyok?

Figyelt kérdés

kb. 157 cm. vagyok és 45 kg... szerintem túl sok,de egy oldalon azt olvastam h megfelelő.ti mit gondoltok?

(12/L)


2009. ápr. 29. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes a súlyod. Ha hízol 2-3 kilót, az is belefér még. Nehogy elkezd sanyargatni magad!
2009. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 évesen nins nagyon értelme ezen rágódni.. sportolj, kerüld a cukros / lisztes kajákat már most gyermekkorodban és akkor később kívánni sem fogod, a fogaid is megmaradnak, és el sem fogsz hízni. Erre a testsúly kérdésre meg térj vissza leghamarabb 17-18 éves korod körül! Nem a súly számít! Egy testépít lehet 120 kilós is, még sincs elhizva mert tiszta izom. De lehet valaki úgy 120 kiló hogy úgy néz ki mint egy disznó.. Tehát nézz a tükörbe, vond le a következtetést, csak te látod magad h mennyi az a 45 kg!
2009. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!