Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet, és mit tegyek,...

Miért lehet, és mit tegyek, ha minden éjjel fejfájásra ébredek? 16/l

Figyelt kérdés
Nagyjából három hete minden éjjel 1-4 között felébredek arra, hogy nagyon fáj a fejem a halántékomnál és a homlokomnál. Csak úgy tudok visszaaludni, ha beveszek valami fájdalomcsillapítót, de nem túl egészséges fájdalomcsillapítokat kapkodni, még ha váltva veszek be algoflexet, algopirint és rubophent.
2011. okt. 8. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
És te 3 hete nem is mentél orvosohz? Lehet migréned van, bár nálam ez nem ilyen. Amire gondolni tudok, hogy esetleg nem jó a vérnyomásod, a cukrod, de ez vaktában lövöldözés, csak orvos tudja kitalálni majd neked.
2011. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt másfél évben más okokból jártam sokat orvoshoz, és ezek közt épp két hete koponya mr is volt, ami azon kívül amit kellett nem mutatott semmit. a vérnyomásom alacsony, de akkor se tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel.
2011. okt. 8. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nagylabor vérvizsgálatot csináltatni nem nagy dolog. Utána a háziorvos eldönti, még endokrinológiára vagy kardiológiára tudok gondolni.
2011. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint már említettem, az elmúlt időben mindenféle vizsgálaton voltam. Háromszor volt nagylaboros vérvizsgálatom. :( Ebben a pillanatban én tényleg megoldást keresek, mint indoklást. 16 évesen fontos volna, hogy kialudjam magam, mindenféle vizsgák, hajtások, dolgozatok... a nagybetűs ÉLET előtt...
2011. okt. 8. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, most ez szarul fog hangzani, de ha az orvosok sem tudják mi a bajod, akkor ne az internetről várd a megoldást, mert nem valószínű, hogy megkapod. Én is vaktában lövöldözöm, mert azt nem mondod mi miatt vizsgálnak, milyen vizsgálatokon voltál, milyen más tüneteid vannak, így hogy legyen okos az ember?

Az endokrinológiát még azért mondom, mert ott olyan vizsgálatokat csinálnak ami nincs laboron és mivel ugye a hormonok feladata a fenntartás ha azzal bajod van, akkor a világon minden bajod lehet.

Jobbulást amúgy.

2011. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves, hogy próbálsz segíteni. Valami genetikailag öröklött lábbetegséget vizsgálgatnak, amiatt voltam már többször koponya MR-en, EKG-n, EEG-n, EMG-n... minden ilyen rövidített szaron... :D :S amúgy igazából csak azt akarom megtudni, hogy mi a jó megoldás fájdalomcsillapítón kívül a fejfájás ellen. Nem vagyok valami stresszes típus amúgy.
2011. okt. 20. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!