Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Yasminelle-barna folyás?

Yasminelle-barna folyás?

Figyelt kérdés
"Most" kezdtem el szedni a fog.gátló tablettát,eddig semmi problémám nem volt vele,de ma reggel sűrű barnás folyásom van és kicsit görcsöl a hasam.Ez mit jelenthet? Azt olvastam,hogy normális,most kezd hozzászokni a szervezetem a gyógyszerhez.Tapasztalt ilyet valaki? Még 5 szem van a gyógyszerből.Kicsit aggódom azért,hogy nem szívódik fel a gyógyszer.
2011. okt. 3. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

a tájékoztatójában az van, hogy az első hónapban előfordulhat ilyen, sőt, gyakorlatilag minden :)

emiatt ne aggódj....de majd az "áldott" Yasminelle egyéb mellékhatásai miatt igen....szerencsére már túl vagyok rajtuk, de senkinek nem kívánom....úgyhogy szerintem ne várj tőle sokat, akivel eddig erről beszéltem, mindenki csak szidta....

2011. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod. :) Milyen mellékhatásra gondolsz?
2011. okt. 3. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
hüvelyszárazság, folyamatos gombásodás, a vágy teljes hiánya....
2011. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnálom. remélem nekem nagyobb szerencsém lesz vele.
2011. okt. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!