Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az X-Prep hashajtó, mennyi...

Az X-Prep hashajtó, mennyi idő múlva hat? Mikor igyam meg?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta már 10 után, a betegtájékoztatón meg 14 órakor írja a bevételt, és 1 órával később a másik felét! Valakinek vmi tapasztalata van? Megyek béltükrözésre holnap:S.
2009. ápr. 28. 10:42
 1/2 anonim válasza:

Szerintem inkább hamarabb igyad, az nem baj, ha hamarabb kipucol, mert egyénenként változik, hogy kinek hogy hat. Engem hasi CT előtt iszonyúan megkínzott egy hasonló készítmény (Fleet), egyáltalán nem pár órahosszáig tartott a hatás, ahogy a tájékoztatóra volt írva, még egész éjjel és reggel is mentem a wc-re, vízzel görcsöltetett a belem.

Azt tanácsolom, túl sok vizet ne igyál, mert még jobban megkínoz az a rohadt lötty. Csak a minimumot ami a papírra van írva.

Tudd, hogy a colonoscopiát lehet bódításban illetve altatásban is kérni, nem kötelező elviselned. És ha szövetmintát is vesznek, ha a beavatkozás után elmégy wc-re, vérezni fogsz, ne ijedj meg ettől, de készülj fel rá.

És azt is tudd, hogy létezik ún. virtuális colonoscopia, ez jóval humánusabb. (bár szövetmintát venni nem tudnak)

Kívánom, hogy ne találjanak komoly bajt, illetve ha találnak, gyógyszerrel megoldják a panaszaidat! Ha IBD-t állapítanak meg, vagy IBD gyanús vagy, segítséget kaphatsz hasonló betegektől a www. crohn-colitis.hu fórumon. (De ha nem vagy IBD-s, hagyd azt az oldalt, jobb, ha az ember bizonyos dolgokról nem is tudja, hogy léteznek ... :(((( )

2009. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked, a választ és a bíztatást:)!
2009. ápr. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!