Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apám 172 cm, anyám 164 cm...

Apám 172 cm, anyám 164 cm magas. Miért vagyok tőlük sokkal magasabb?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron voltam 180 cm, most pedig 184 cm. A családban én vagyok a legmagasabb, igaz hogy az egyik nagyszülőm kb. 190 cm körüli volt. Lehet hogy tőle örököltem, vagy lehet hogy hormon problémám van?

19/F


2009. ápr. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia, a választ leírtad! Nagyszülődre ütöttél, mint én a zöld szememmel, csak a nagypapámnak volt zöld szeme, apukám-anyukám barna szemű:)
2009. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Tényleg nagyon nagy a külömbség....vagy örökbe vettek ,vagy valamelyik szülőd nem vérszerinti.

Genetikai vizsgálatot csinálnék a szüleimmel együtt és megkérdezném tőlük.

2009. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

18:02 ugyan már.....

Rengeteg ismerősömnek magasabb a gyereke. VÉRSZERINTI mind a két szülő.

2009. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk én és az unokabátyám a nagypapánkra, a hugim a nagymamánkra ütött.
2009. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%

7 generáción át bkitől lehet örökölni bmit. Ki tudhatja azt, h pl az ük-üknagyszülője milyen volt?

Nekem olyan az állam, mint anyukám unokatestvérének, de rajtunk kívül nincs ilyen senkinek, és nem is volt azoknak, akikre a család vissza tudott emlékezni.

A lányom szeme kék, holott az apjáé barna, az enyém meg zöld és barna keveréke. A nagypapámé viszont kék volt.

Ez csak két példa az öröklésre. :)

Valszeg a nagyszülődre ütöttél (ahogy írtad is).

2009. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Mit kell úgy lepontozni?

Az az én véleményem és nem lehet 100%-ra kizárni azt a variációt sem!

Ha csak egy kis külömbség lenne,dehát a válláig ér az Apja!

Nekem is van egy kisfiam akit örökbe vettem és még egyelőre nem tudja...majd ha nagyobb lesz elmondom neki ,h ne legyen ilyen meglepetése.

2009. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!