Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előretolt fejem van?

Előretolt fejem van?

Figyelt kérdés
Előretolt fejem van, hogyan tudnám kiegyenesíteni? Lécci normál válaszokat köszi.
2011. szept. 17. 11:30
 1/6 anonim válasza:
wtf?
2011. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]



1. ábra, na kb. úgy van az én fejem is :s

2011. szept. 17. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
gerinctornák, gyógytornák, keress fel vmi orvost
2011. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járnod kéne gyógytornára, a képen lévőnek is a rossz tartás a gondja, az pedig gyakran a gyenge hátizomzatnak a következménye. Csinálgass törzsemelést addig is. Hasra fekszel megemeled a törzsed tarkóra tett kézzel. Amikor fenn van a fejed összezárod a könyökeidet majd ismét viszonyítod és ezután leteszed a törzsed, majd újra. Ebből csinálgass jó párat naponta kezdetnek egyszerre 20at kb, és mondjuk 5 sorozatot, vagy ahogy érzed, de a lényeg h elfáradjon a végére az izmod, tehát emelni kell az adagot. És mondom, a gyógytorna sem hülyeség. Ortopédorovos mondaná meg a legjobban, hogy mit kell tenned, szóval kérj oda egy időpontot.
2011. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, kérj az ortopédiára időpontot, ők értenek hozzá, megmondják, mit kell tenned.


Egyébként nekem akkor sikerült helyreraknom a hátam, mikor énekkarba kezdtem járni. Ott ugyanis mindig azonnal éreztem, hogy most egyenesen állok vagy görbén, mert egyenesen állva sokkal könnyebb énekelni.

2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartás probléma. Először is húzd ki magad, fejed a nyakadon legyen, próbáld erre mindig figyelmeztetni magad. Keress rá: elongació. Itt egy link is:


[link]


Tanuld meg a helyes tartást. Gyógytorna segíthet de igazából te segítesz a legtöbbet magadon, hiszen ha a nap 24 órájában rossz a tartasod, kivétel az a 45 perc amíg tornazol akkor megette a fene. Kezdj el mozogni, erősödjenek az izmaid, attól könyebb lesz a helyes tartás is. És erre fekvés, ülés közben is oda kell figyelni. Szívás ha számítógépes munkád van, akkor állj meg pihenni gyakran, végezz nyújtó gyakorlatokat, mozgasd át. Lehet kapni tartás javító ülő párnát is.

2017. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!