Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy néha rámjön...

Miért van az hogy néha rámjön valami és alig látok, utána fejfájás, miez?

Figyelt kérdés

Üdv!Szeretném megkérdezni hogy miért van az,hogy egyik pillanatba jól vagyok és egyszer csak megjelenik egy pont a látóterembe,és 5-6 perc után már szinte alig látok,ugyan olyan mintha bele néztem volna a napba vagy a villany körtébe (Gondolom tudja mindenki hogy milyen az) és egy kis idővel már sokkal rosszab szinte alig látok már ha olvasnom kellene valamit nem tudnám elolvasni folyamatossan egy szót 2-3 perc alatt olvasnák ki mert ha az egyik betűre figyelek akkor a többi eltünik a látóterembe...Ha ennek vége akkor meg jön a fejfájás a szemeim mellet,másnap meg (Lötyög az agyam) olyan érzés hogy ha megkellene erősebben ráznom a fejem akkor igen kellemetlen érzés,beleszúr és fáj a hirtelen mozdulat...

Mitől van ez,segítsetek mert dokihoz nem akarok elmenni,utálom az orvosokat,meg aki van itt nálunk az mást nem tud ajánlani csak a diétát...Ez már kb 2-3 éve van nekem mindig máshogy jön rám...


Köszönöm a váloszokat előre is!


2011. szept. 5. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy hangzik, mint a migrénes fjfájás, pláne ha nem csíped el időben hányinger és hányás is a vége...
2011. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez migrén lesz, nekem aszpirin segít ilyenkor, ha nem, aludd ki, én ezt a 2őt szoktam.
2011. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked, h a szemészorvost feltétlen keresd fel. Ez lehet egy nagyon súlyos betegség kezdete is. Glaukoma ill. zöldhályog gyulladás.Akár bele is vakulhatsz, nem ér az az utálat annyit h ne lássál egyszer csak semmit. Nálam is először migrénre gyanakodtak mikor elmentem egy privát szemészhez és még aznap beutaltak a kórházba. Így helyrehoztak és szedem a bogyókat és a fejem se fáj, csak nagyon ritkán.Talán évente kétszer. Mi ez a havi négy öt esethez képest.
2011. szept. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm váloszotokat.Nem hiszem hogy súlyos lenne amit az utolsó hozzá szóló írt.Mert van egy ikertesóm és neki is ugyan az a gond.


"Utána olvastam és ez a migrén: A Betegnek kerülnie kell a migrént kiváltó tényezőket, így például az alváshiányt, stresszt, rendszertelen étkezéseket, a tiraminban gazdag sajtokat, a csokoládét, a natrium-glutamát tartalmú kínai ételeket és a nitrátokkal kezelt húsárut."


és ezek a leírtak töbször előfordulnak velem,alváshiány,rendszertelen étkezés stb....


Szóval migrénre gyanakodok én is már :),jövőhéten megyek orvoshoz kértem beutalót mert tényleg idegesítő ez az állopot :D


Köszönöm a kommenteket!

2011. szept. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!