Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A RedBull energiaital hatását...

A RedBull energiaital hatását mi tudja helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Eddig csak ez vált be nekem, amikor fáradt voltam. Csak tudom hogy tönkreteszi a szervezetem :/
2011. aug. 26. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kávé nem jó? Bár az a legjobb ha semmit se iszol ki kell aludni magad se sokat se keveset ne aludj és reggel egy jó alapos hideg vizes arcmosás eléggé fel tud ébreszteni.
2011. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kávé, tea, kávé és zöldtea(nah, attól tényleg felébredsz:). Koffein tabletta, utóbbi mondjuk nem hiszem, hogy egészségesebb az energiaitaloknál... Legalábbis hosszú távon tuti nem.
2011. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lényegében kávéztem nemrégiben, egy kicsit felébresztett, de nem volt olyan hatásos mint ez az energiaital. De tényleg, energiaitaloknál se hatott nagyon semelyik csak ez a RedBull. A kávéra visszatérve, igaz alacsony volt a vérnyomásom és azt olvastam hogy arra még jó is ha kávézik az ember, de az is árt a szervezetnek azért, nem? (jó tudom most erre azt a választ kapom h mi nem...)
2011. aug. 26. 12:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Kávé és zöldtea? azt úgy egymás után igyam vagy hogy? O.o
2011. aug. 26. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép is lenne:) Mondjuk felkelsz, kávé, bemész a suliba/munkahelyedre, és zöld tea, engem felébreszt. De ha alacsony a vérnyomásod akkor inkább AZÉRT vagy fáradt... Mellé ha ez állandósult inkább orvossal kéne megbeszélned, hogy most akkor mit kéne csinálni, nem koffeinnel tömni magad
2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!