Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha rossz a gyomrom mit ehetek?

Ha rossz a gyomrom mit ehetek?

Figyelt kérdés

Igazából szombaton csöppentem bele egy hányásos, hasmenéses, lázas vírusba. Úgy tünt csak egy napos lesz, az orvos is aztmondta még a hétvégén kiheverem. Ám ahogy merészkedtem hétfőn túrostésztát ettem, tényleg nagyon keveset, kedden túrotortát, gombás tésztát(amit nagyon nem kellet volna), mert egész kedd éjjel a hányingerrel küszködtem, s egy szemhunyásnyit sem aludtam. A szerdám is szarul telt, de már nagyon unom a piritos,főttkrumpli témát, mert tényleg azóta semmi mást nem eszek. Van valami ötletetetek, amivel nem terhelném meg a gyomrom, de mégis ehetnék vmi jóízűt? nemtudom ilyen esetben a gyümölcsök mennyire javasoltak?

köszönöm


2009. ápr. 16. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja s a hasmenésem már hétfőn elmult, a hányingerelleni gyógyszereket, b6-ot, és a nomaflore-t még mindig szedem.
2009. ápr. 16. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

pont ezt a kettőt javasoltam volna,amit eddig is ettél.Így sztem háztartási kekszet vagy babapiskótát ehetsz teával attól nem lesz bajod!

2009. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a gomba tényleg nem volt jó választás.Az egyik legnehezebben lebomló étel.

Húsleves-mértékkel- abból mindent(hús, répa, burgonya, töltike)

Lecsó, nem fűszeresen

Csirkemell salátával


Kerüld a tejes, fűszeres, rostban gazdag ételeket.Jobbulást!

2009. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húsleves vagy híg zacskós leves, főtt csirke, rizs, alma. A rostosabb gyümölcsök hasmenés szempontjából veszélyesek. Bírd ki pár napig, ha vírus, akkor úgyis elmúlik.
2009. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

S mondjuk mákos tészta vagy diós tészta? Vagy főtt tojás? ezek mennyiben számítanak nehéznek? ehetnék belőlük?

egyébként köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 16. 18:01
 6/6 anonim válasza:

Volt reszem nekem is hasonloban, nekem a piritoskenyer vajjal, meg teaval, es fott krumpli ami segitett sokat.

keruld a tejtermekeket!

Jobbulast

2009. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!