Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már hónapok óta rémálmaim...

Már hónapok óta rémálmaim vannak, pedig életemben talán most vagyok a legkiegyensúlyozottabb. Máskor nem volt ilyen. Tudom, hogy nem betegség, de lehet tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nos én csak saját tapasztalatokat tudok leírni,de javaslom,hogy elalvás előtt ne legyél se éhes,se túl jóllakott (én egyszer fájdalmasan éhesen aludtam el és hihetetlenül rossz rémálmom volt),és alvás előtt mikor még alfában vagy,próbálj nem gondolni rossz dolgokra,mert az is kiváltja a rossz álmokat. mielőbbi szabadulást kívánok a rémálmoktól:)
2009. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiken akkor jönnek ki a negativ dolgok mikor már "megnyugodott". Valószinüleg most dolgozod fel a veled történteket. Tehát van valami amit fel kell dolgoznod! Figyelj oda az álmodra !
2009. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!