Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van 1 hete hoemelkedesem?

Miert van 1 hete hoemelkedesem?

Figyelt kérdés
kb 1 hete hoemelkedesem van, gyenge vagyok, aluszekony. Kicsit a mandulam nagyobb a kelletenel. Milyen hazi gyogymodokat ismertek? Lehet ,hogy a rossz kozerzetet a mandula okozza?
2009. ápr. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy idöszakom, állandoan höemelkedésem volt. Elmentem a házi orvoshoz csináltattam vérképet. De semmit rendelleneség nem volt. Aztán elmult a höemelkedés.

Mindenesettre csináltas vérképet!

2009. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemreg csinaltattam, az mondta tokeletes. A vasam is jo volt.... Es Te mit csinaltal hogy elmult?
2009. ápr. 16. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit, annyit mondot a háziorvosom, hogy nem probléma...

Nem vagy véletlenül depreszios? Mert lehet lelki okai is lehet? (ez az én véleményem)

2009. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsere depresszios az nem vagyok.....de mostanaban azert eleg sok dolgom van. Keveset alszom....
2009. ápr. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!