Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha, a legkisebb kellemetlens...

Néha, a legkisebb kellemetlenség is egész napra lehangol. Miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy például a buszbérletemhez hiányzott egy papír, ugyan utazhattam, de letolt a sofőr, hogy ilyen mégegyszer ne legyen. Egy másik példa, hogy rendeltem valamit, de épp leugrottam a boltba és hozta a futár, és akkor szólt érte, hogy ha rendelek valamit legyek már otthon. Ilyen kis jelentéktelen apróságokon egész nap gondolkozom, rosszul érzem magam, akár napok múltán is ha visszagondolok rá...
2009. ápr. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen vagyok. Sokszor bunkók az emberek. A futárnak, kellett volna mondani, h örüljön, h rendeltél, mert különben nem lenne munkája. :) Ne törődj vele.
2009. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom így felfogni, köszi a válaszod
2009. ápr. 14. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá...


Én olyan voltam középiskolás koromban, hogy már az elrontotta a napomat, hogy felkeltem. Morogva mentem ki a konyhába, morogva mentem ki a mosdóba, morogva öltöztem fel, morogva mentem szálltam fel a buszra, naná hogy nem ült le mellém senki :)


Aztán egy reggel nem morogtam, hanem megpróbáltam milyen ha mosolygok helyette. Mondanom sem kell, sokkal de sokkal jobb napom lett :D És erre eztán is próbálok ügyelni! :))

2009. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden ilyen apróságon kiborulsz előbb-utóbb Te fogod a rövidebbet húzni! Próbáld egy kicsit beleképzelni magad a másik helyzetébe...pl a futár.


Rendben goromba volt Veled, de ha nem vagy otthon amikor ő jön, akkor várnia kell, márpedig a munkaadója úgy írta elő, hogy siessen vissza, mert akkor nem tudja kiszállítani ...terméket és ha ez bekövetkezik elbocsájtják.


Ezek a bántások, sérelmek, sokszor nem ellened szólnak, hanem így próbálják meg levezetni a feszültségüket. Nem ez a legjobb módja, de Te minden nap, mindenkivel szembem ki tudod hozni a legjobb formádat!?


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!