Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a bal oldalam?

Mitől fájhat a bal oldalam?

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran fáj a bal kezem, lábam. Csak úgy elzsibbadnak úgy, semmi ok nélkül. Néha homályosan is látok a bal szememmel, de azt elég ritkán.

Ma már egy kicsit megijedtem, mert elkezdett szúrni a szívem (ilyen még sose volt) illetve ekkora fájdalmat még sosem éreztem, bár ez is elmúlt 10-15 perc után. Aztán a bal kulcscsontom felett egy kicsivel gyakran belenyilall mikor levegőt veszek-naponta többször is előfordul. Nincs semmi szívproblémám tudtommal. Mit kellene tennem? Esetleg voltak már valakinek hasonló tünetei?


15/L


2011. aug. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

sz@rügy:( sajnállak ;) segíteni azt sajna nem tudok,de sajnállak :) nagyon rossz lehet!:)

14/L =)

2011. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem megijeszteni akarlak,de szerintem jobb félni, mint megijedni.Ha rendszeres az egyik oldali ok nélküli zsibbadás, azt bizony érdemes megnézetni dokival,mert egyáltalán nem feltétlenül szívproblémára utalhat, hanem gerinc környéki idegbecsípődés,sérv,porcleválás is lehetséges!

Nem akarok diagnosztizálni és ijesztgetni,de érdemes dokihoz menni, ha gaykran előfordul.

2011. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! még várok, hogy hazaérjen anyukám, aztán majd elmegyünk dokihoz:)
2011. aug. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!