Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A folyadékhiány okozhatja ezt?

A folyadékhiány okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte minden este szédülök és hányingerem van. Anyukám szerint ezt az okozza, hogy nagyon keveset iszom, naponta max 1 liter megy le. Szerintetek is ez a baj? Mert akkor megpróbálok többet inni. Csak olyan rosszul vagyok este, már úgy félek előre. Szerintetek?
2011. aug. 5. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaza lehet anyudnak, de más oka is lehet. Az a napi 1 liter az rettenetesen kevés. Legalább napi 2-3 litert le kellene küldened, persze vizet.
2011. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is keveset iszol, de ezeket a tüneteket nem ez okozza. El kell menni orvoshoz, lehet vérnyomásprobléma is.

Ha iszol fél liter vizet, amikor szédülsz és hányingered van, akkor elmúlik rövid időn belül? Mert ha nem, akkor biztosan nem ettől van.

2011. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos az is, hogy mennyit eszel... Velem meg esett, hogy egy nap nagyon keveset ettem és ittam, viszont tény, h. nem hányingerem volt/szédültem, hanem csak iszonyat gyenge voltam...


Szédülni akkor szédültem, amikor alacsony volt a vérnyomásom. De ezt háziorvos megmondja. :)

2011. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért van, mert keveset iszol. Nyáron főképp sokat kell inni, hiszen meleg van, kiizzadod a vizet. Igyál naponta 2-3 liter vizet. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget is.
2011. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen igaza van. Dinnye gyümölcs és egy lédús ételek gyümölcsök segíthetnek, meg perzse enni is kell
2011. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!