Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy hetek óta...

Miért van az, hogy hetek óta nem kívánok enni?

Figyelt kérdés
Csokit kívánok jóformán csak, vagyis kék balaton nápolyi szeletet. Eddig normálisan ettem, egészségesen, sok zöld és gyümi. Szoptatok. Úgy kell figyelmeztetnem magam agyilag, hogy egyek, különben ellennék egész nap kaja nélkül ( és fuccs a tejnek úgy lehet). Csomó pénz feleslegesen elköltök kajára, mert mire készíteném, nem kell már ( ja...nem vagyok megint terhes...a terhesek is sokszor ilyenek, hogy kell aztán meg mégse :))))
2009. ápr. 7. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy inkább nincs időd enni, és amikor eszedbe jut, inkább gyorsan bekapsz valami táplálót (lásd: csoki), aminek van kalóriája?

Velem ez gyakran megesett szoptatás alatt, de rájöttem,hogy ez így nem oké, és rákényszerítettem magam - a gyerek érdekében is - a normális evésre.

Egy jó tartalmas leves mindig bevállt, hamar elkészült, és legalább folyadé is volt benne. Tudod, amit te megeszel, az megy át a tejbe!


Minden jót!

2009. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!