Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általánossá váló rossz közérze...

Általánossá váló rossz közérzet, túl sok gondolkodás a dolgokon, valamivel megszüntethető?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban volt egy betegségem, aminek semmi kiváltó oka nem volt, legalábbis nem tudunk róla. Pszichológusnál voltam, megbeszéltem vele a dolgokat, akkor az volt hogy csak a semmiből elkezdtem sírni naponta többször. Kaptam rá gyógyszert (Zoloft) és minden rendbejött. Aztán 1 évvel később megint előjöttek a rossz közérzetek, megint szedtem egy kicsit és megint rendben vagyok. Ez kb 1-2 éve volt...

Mostanában nagyon rossz közérzetem lett. Márciusban léptem ki egy 1 évig tartó komoly kapcsolatból, ami nekem az első igazi kapcsolatom volt, és szerintem túl komolyan vettem. 3 hónapig nem találtam senkit, elvoltam egyedül, de rossz kedvem volt, mert néha visszakívántam a régi barátnőmet. aztán 1 hónapja találtam egy lányt akivel jól éreztem magam, csak egyszer csak nem éreztem úgy, hogy szerelmes vagyok. A SEMMIBŐL. És azóta filózgatok a dolgokon megint nagyon nagyon sokat, hogyha nincs valami olyan dolog, ami lekösse a figyelmemet (haverok,dumálgatások). És általában ha valami rossz történik, azon néha hetekig rágom magam. Pedig nem akarom. Azt mondja mindenki hogy túl komolyan veszem az életet, pedig nem kéne. Nem lehetne valamivel megszüntetni vagy visszafogni azt, hogy ne gondolkodjak a dolgokon ennyit? TERMÉSZETES úton.


2011. júl. 22. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelemelterelés, hobby. Segíthet valamilyen alkotó jellegű tevékenység, amivel elfoglalod magad és nem gondolkozol közben, valami fizikai dolog.
2011. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre a sport, ezen belül a futás, úszás, azaz kitartást igénylő edzésforma a legjobb.
2011. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!