Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam gyengének?

Miért érzem magam gyengének?

Figyelt kérdés
Mostanában többször éreztem azt, hogy nincs erőm továbbmenni, felállni, gyengeséget éreztem, de nem igazán fizikait, hogy próbálkozom, de nem megy, hanem nagyon fáradtnak éreztem magam. Viszonylag egészségesen élek, minden nap 2 órát sétálok a kutyámmal, heti 2X1 órát táncolok is. Igyekszem minden nap enni gyümölcsöt.
2009. márc. 31. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2009. márc. 31. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit alszol? Nincs vashiányod? A háziorvoshoz el kellene menned, hogy egy laborvizsgálatra küldjön el. Egy vérkép sokat elárul és időnként nem is árt megnézetni. Vitamint szedsz?
2009. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg csak tavaszi fáradtság, mostanában én is ebben a cipőben járok, és másoktól is hallom ugyanezt. Szedjél multivitaminokat, most már talán sütni fog a nap, az is segít valamit, és próbáld jól kialudni magad, az nagyon fontos. Persze, ez a fáradtság hosszabb ideig fennálló stressz utóhatása is lehet.
2009. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Q10 jó az ilyesmire,de jó volna tudni az okot is.
2009. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy vérvizsgálatot a háziorvosodtól. Nálunk csak az kerül pénzbe, hogy levegyék a vért (pár100FT), a vizsgálat teljesen ingyenes. Abból több, mint valószínű, hogy kiderül mi a bajod. Én vashiányra tippelnék.
2009. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elmegyek vérvételre, remélem tényleg csak vashiány.
2009. ápr. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!