Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik márkából ismertek...

Melyik márkából ismertek illat- és szinezésk mentes testápolót?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amihez nem kell speciális boltba menni, nem valami biotermék, hanem egy nagyobb ismertebb márkanév alatt futó termék. (pl le tudom emelni mondjuk a Tescoban a polcról)
2009. márc. 31. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Eucerinnek van ilyenje. Ez gyógyszertári. Vichynek is van ilyenje.Amit a tescoba is megvehetsz háát... probáld ki a Gabit, vagy a Johnsont.
2009. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Johnsont addig kentem magamra, amíg elege lett belőle a szervezetemnek, és kiütéseim lettek. (33 hetes kismama)

De valamivel muszáj kennem magam, mert nagyon száraz a bőröm, főleg most az utolsó trimeszterben.

Köszönöm a választ.

2009. márc. 31. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertáran készítenek is testápolókat, van enyhén illatosított, de van teljesen hypoallergén is. Ráadásul az ára is jó.
2009. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
artistry. Van kifejezetten érzékeny bőrűeknek is
2009. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári sima natúr testápoló a legolcsóbb és a leghatékonyabb. Ha az sem jön be, keverj a tusfürdődbe olívaolajat.
2009. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Baba testápolót szoktam használni, nekem is érzékeny a bőröm és ettől nem lett semmi bajom. Van illatmentes változata is.
2009. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!