Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek olyan álmos mindig? Az alvás illetve a kávé és egyéb gyógyszereket kivéve!

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli torna.Hülyén hangzik,de segít feldobni a napod.Én is állandóan álomkóros vagyok,rajtam úgy tapasztalom,csak ez segít.
2009. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is a mozgás segített! Nem feltétlenül reggel, akár mikor csinálhatod, csak legyen benne rendszer. Így testileg és szellemileg is fittebb leszel hidd el. Egyél kevesebb zsíros ételt, több zöldséget, gyümölcsöt. Nem hittem volna, hogy nagy mértékben tudják befolyásolni az ember közérzetét ezek a tényezők, de tényleg így van!

A másik megoldás, hogy elmész a háziorvosodhoz és íratsz fel vasat mert lehet, hogy vérszegény vagy. Pár száz forint 1 doboz, egy próbát megér!

2009. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Segíthet egy kevés csoki is, ha kávét nem akarsz.

Van, akinek a zöld tea válik be ilyen esetben. Fekete teát nem feltétlen ajánlok, csak ha a gyomrod bírja - a zöld viszont ártalmatlan.

Esetleg megpróbálhatod a szójalecitint. (Piros dobozos Buerlecithin cseppek.)

De egyetértek azzal, hogy nézess egy vérképet. Nem nyomdában dolgozol véletlen? Ha folyton belélegzed a festéket, az sem tesz jót egyik haveromon ilyen esetben észleltünk állandó álmosságot, azóta mindig nyitott ablaknál dolgozik.

2009. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!