Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger, gyengeség kialakulh...

Hányinger, gyengeség kialakulhat idegeskedés miatt?

Figyelt kérdés
4 napja hányingerem van, éjszaka és reggelente gyenge vagyok, izzadok, néha szédülök. Szerintem, terhes nem lehetek, mert pár éve gyógyszert szedek. Folyton éhes vagyok, de mikor enni akarok, nem tudok, mert hányingerem lesz. Mostanában sokat idegeskedek, mert 2 hónapja nem találok munkát.
2009. márc. 26. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Lehet az idegeskedestol, abszolut. Bar az, hogy folyton ehes vagy, nem igazan illik a kepbe.

A gyogyszerszedes nem jelent maximalis vedelmet. En csinalnek terhessegi tesztet. Kapasbol 2-t, az a biztos. Ettol megnyugodnal.

2009. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan leírod a helyzetedet bizti, a stressztől van. azéret próbálj rendesen enni, keveseket és többször, sok gyümölccsel.és hát tudom könnyű mondani,de ne idegeld magad.
2009. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sszia, próbáld ki a vonzás törvényét, mit veszíthetsz vele? Ha már 2 hónapja nem találsz, és egyre jobban félsz mi lesz ennek a következménye...
2009. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az idegességtől, szedjél Magne B6-ot. De ha az idegesség már elmúlik, és a panaszok továbbra is fennállnak, akkor kérj egy kivizsgálást a háziorvostól.
2009. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de fontos, hogy a szervi oldalt ki kell zárni.

És arra is gondolj, hogy , ha szervi dolog nincs, akkor, ha sokáig fenáll a lelki ok, ennek sajnos szomatikus elváltozás lesz a következménye.

2009. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!