Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon dagad vizesedik a...

Nagyon dagad vizesedik a lábam, mit tehetek orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nádszál, de nem volt még ilyen problémám, igazság szerint 12 órás álló munkát végzek, a 12 óra 10%ában ülök....mit lehetne tenni? orvosnak mutattam, kiröhögött és aztmondta lekéne fogyni....igaza van de nem ilyen formában....mit tehetek ellene otthoni módszerekkel? esetleg vizhajtó?
2011. jún. 15. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyál csalánteát
2011. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Polcold fel a lábadat, de előtte ha van otthon túród, keverd össze joghurttal, kend a feldagadt lábadra göngyöld be egy régi kendővel, úgy pihentesd felpolcolva.Jót tesz, lelohad tőle.Jobbulást kívánok neked.
2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Polcold fel este a lábad, akár fáslizd is be, meg úgy tudom vannak direkt ilyen esetekre szorítós harisnyák, bár az nem tudom hogy néz ki, hogy munkahelyre hordható e, de érdemes utánanézni.
2011. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van harisnyám orvos irta fel , mert a térdem mellet van egy csunya ér....de azt nemtudom melóba hordani mert térd feletti és lecsuszik meg sokat megyek....esetleg nemtudjátok hol lehetne venni recept nélkül ilyen harisnyát ami térd alatti?
2011. jún. 15. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rákeresnék neten a helyedben, kompressziós harisnyának hívják ha minden igaz.
2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
beírod a google-ba gyógyharisnya úgy is jó, már néztem is 1050 forint bokán felül ér az neked épp jó lenne.
2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A vízhajtó az mehet, de akkor gyakran kell a mellékhelyiséget látogatni... :)
2011. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vízhajtót ne szedjen saját szakállára-elektrolit zavart, ritmuszavart okozhat, ebben a melegben, laborok ismerete ill. szív UH, EKG hiányában felelőtlenség. Kompressziós harisnyát térd alá érőt vegyen, gyógyászati segédeszköz boltban fel is tudja próbálni, figyeljen rá, hogy ne legyen túl szoros. A túrót inkább egye meg, mintsem a lábára kenje. Lábait póckolja fel, hacsak teheti. Hatékony, ám nem pénztárca kímélő-sajnos- a gyógycipő viselete, pl. Ryn, MBT. Ezek állás közben is dolgoztatják a láb izmait, segítve a vér visszaáramlását a vénákban.

És próbáljon meg fogyni.

2011. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 12.43.Tudom, hogy házi módszer, de próbáltam terhességem idején, amikor nagyon dagadt a bokám.Annak idején dédanyáink valószínűleg egész nap nem gyógycipőben kapáltak, meg kompressziós harisnyában ezért tudhattak a túró és az aludttej jótékony hatásáról, és még elektrolit zavart sem kaptak tőle.
2011. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:-))))
2011. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!