Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a fejem?

Miért fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Nekem vasárnap óta fáj. A nyakamnál,ritkán szokott,ha érzem a bajt, akkor beveszek egy aspirint és elmúlik. Vasárnap este óta azonban folyamatosan fáj.Néha nagyon, néha lecsillapodik egy pár percre..lehet hogy az idő miatt? már harmadik napja.Rossz igy tanulni...22F
2011. jún. 1. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Időjárás változás, romlik a szemed, stressz...
2011. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iszol elég folyadékot?

Vasárnap óta melegebb is van, és ha nem iszol rendesen, a szervezet így figyelmeztet.

2011. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt 2 napig. Igen igyál sokat, de amit még ki kéne próbálni, vegyél be egy gyenge vízhajtót pl. Amilorid (biztos szed hasonlót valaki a környezetedben), mert minimális agynyomásfokozódás is csinál ilyet, nekem most ez vált be. Egy napig csak pisiltem :)!
2011. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Viszont ma arra lettem figyelmes, hogy amikor ülök akkor fáj a legjobban, ma vizsgán azt hittem szétesik a fejem, hazafelé sétáltam akkor picit fáj, amikor lefekszem az ágyra és kiegyenesedem, akkor pedig egyáltalán nem érzek semmilyen fájdalmat...Szerintem elég folyadékot iszok.
2011. jún. 1. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a tartásoddal van a baj, ha ülve jobban fáj.
2011. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stresszel a vizsgán azért fájt.
2011. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!