Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, vagy használjak a...

Mit tegyek, vagy használjak a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
szinte mindent kipróbáltam már de igazán nem vált be semmi
2009. márc. 17. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon-nagyon alapos arcmosást próbáltál már? Én próbáltam mindenféle csodaszert, de a legjobban ez használt:

- Alapos arcmosás hideg vízzel, Baba szappannal (egy percig is mosom), ezt reggel-este

- Este, az arcmosás után mélytisztító tonik, és Nívea testápolóval bekenés


A fenti bevált, semmiféle más csodaszer nem segített (Oxy, mézszappan stb. semmit nem ért). Na, le lehet pontozni :)

2009. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj az étrendedre!

Nekem pl. zsíros,olajos ételeken kívül a tökmag,szotyi,chips is "segít",hogy sok miteszerem legyen.Ezeket kerüld.

A 2. válaszolónak igaza van,akármennyire is hirdetik a termékeket sokszor semmit nem használ,csak megveszi az ember használja utána pedig szebbnek látja magát,mert elhiszi,hogy mennyit segít!

Tehát nem kell,mindenféke drága sz*rokat kipróbálnod,mert nem tesz jót a bőrnek.

Sokszor mosd meg az arcod,ne csak reggel-este.Hiszen napközben,ha kint vagy a por rászáll az arcodra és ez is vezet a miteszerekhez.Legjobb,ha hazaérsz amikor csak tudsz megmosod alaposan az arcod.Ez mellett használj fertőtlenítő tonikot is.

Sok sikert a miteszerek elleni harcban!

14/L

2009. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a hormonváltozások hatására ilyen a bőröd.Ez teljesen normális.Persze,megértem,hogy zavar...Engem is..:S

-utolsó voltam megint.-

2009. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem se használnak a boltokban kapható pattanástalanító szerek. A bőrgyógyász ezt adta: Naturland arclemosó + Meromycin antibiotikumos oldat + gyógyszertári tégelyes arckenőcs. Azóta kevesebb jön. Most ezt használom Dove szappan (ez az egyetlen PH semleges szappan!) + Johnson Baby kenőcs:)) A bőrdoki ajánlotta.

Amúgy a Níveától több pati lesz, mert abban van egy bizonyos zsírtartalom, de ha száraz a bőröd, arra biztos jó.

2009. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam már mindent, 23 éves vagyok, három bőrgyógyásznál voltam, az sztk-s 3 dolgot írt fel, ebből ha kettőt egyszerre használtam, olyan volt a bőröm, mint amikor egy hétig félóránként fújom az orrom, és alatta kipirosodik, kiszárad, éget, csíp, ha külön használtam semmit nem értek. viszont írt fel illat-színezékmentes krémet, az jót tett, de nem múlt el. a második valami gyógyszert adott, de attól sem változott, utána roaccutánt akart, de azt nem akartam, aztán a harmadik (valami infrás-lézeres mittomén mivel nyaggatott, csak éppen marha drága lett volna 8 kezelés), az azt mondta, ha semmi belső probléma nincs, 25 éves korra elmúlik. úgyhogy nekem már csak 2 év.:) tudom, ez nem túl bíztató... de ha semmi nem válik be, ebben még lehet reménykedni. (ja, és ő azt mondta, h min. 2 órára feltétlenül hagyjam teljesen natúron a bőrömet, még krémet se tegyek rá.)
2009. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zynerit -> bőrgyógyász írja fel. :Đ

minimum egy és fél honapig használni kell, tuti megoldás :Đ

2009. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos a ziyneritet is próbáltam már
2009. márc. 20. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!