Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lesz valaki hirtelen...

Mitől lesz valaki hirtelen frontérzékeny, ha azelőtt sosem volt az?

Figyelt kérdés

Már kétszer is volt velem, két hónapon belül, hogy jött egy hidegfront, és olyan szinten elkezdett fájni a fejem, hogy csak na.Mitől jött ki most, ha azelőtt sosem volt semmi bajom?

24L


2011. máj. 26. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, az utóbbi kb. fél évben jött elő nálam is.
2011. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 23/L vagyok, sosem voltam frontérzékeny, egészen fél évvel ezelőttig... Nálam úgy működik, ha valamim fáj, akkor már elég nagy gáz van. Néha fájdogált ugyan a fejem, de ha lefeküdtem aludni egy pár órát, elmúlt. (nem szeretem a gyógyszereket) Fél éve viszont annyira fájt a fejem, hogy nem tudtam mit tenni, migrénes roham lett belőle, hánytam is végül.... semmilyen fájdalomcsillapító nem használt. Pár hónapja ismét előjött, igaz, ezúttal hányás nélkül, de szörnyű volt, éjjel nem tudtam aludni, mert ha feküdtem, majd' szétrobbant a fejem, ezért járkálnom kellett a lakásban, a fáradtságtól majdnem összeestem, de ugye, nem alhattam el, mert fekve nem volt jó...

Rájöttem, ezek nálam a durván érkező melegfronttól vannak, illetve, hazánkban elég magas a napi hőingás. (Délben 26 fok, reggel 12 fok). Hiába élek itt, egyszerűen nem szereti a szervezetem ezt a klímát. Szerencsére csak két ilyen alkalom volt, ami zűrösebb volt, remélem, nem is lesz több.

2011. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyen múltkor, hirtelen rosszul lettem, gyengeség jött rám, fehér foltokat láttam,elkezdett fájni a szemem, aztán a fejem, hányingerem volt, és hánytam is a végén, és ez kb. 10 perc alatt a semmiből jött elő, míg beértem a munkahelyemre .

Aztán most meg már kétszer volt ez a fejfájásos dolog, utóbb a gyógyszer is csak addig használt, míg aludtam mikor fölkeltem megint ugyan úgy fájt, néha már nekem is hányingerem van a fejfájástól ilyenkor.

2011. máj. 27. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem a migrénnel nem lehet mit tenni, igaz, ez nálunk még gyengébb lefolyású. Ahogy telnek az évek, úgy változik hirtelen az időjárás és ez szerintem csak rosszabb lesz... Nincs átmenet, csak tél van, meg nyár. Ez nem azt jelenti, hogy gyengébbek vagyunk, mint mások, egyszerűen csak az, hogy ami volt idáig 20 évig az életünkben (tavasz, nyár, ősz, tél) az nincs többé. Ez mindenre hatással van: idegekre, hangulatváltozásra, migrént kihozza.... Máshoz vagyunk hozzászokva, hirtelen változás állt be, a szervezetünk meg nem bírja annyira. Hidd el, sokan vagyunk így.
2011. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!