Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok pukizni, csak...

Nem tudok pukizni, csak böfögök folyton, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülyén hangzik, de engem iszonyatosan zavar, mert a böfögés kellemetlenebb tud lenni, vissza se tudom fojtani, és ráadásul a puffadtságom sem múlik el tőle. Segítsetek légyszi, mit tegyek ez ellen?
2011. máj. 23. 20:51
 1/5 yuda ***** válasza:
Leveled alapján nem régóta lehet ez a puffadás, különben odaírtad volna, hogy csikar, irtózatosan fáj a hasad..stb-- így viszont holnapig remélhetőleg megoldódik, ha viszont nem és az történik amit elsőre írtam, el kell menj orvoshoz.Megvizsgálják mitől lehet és részletesebben kikérdeznek.
2011. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
38%
Lehet bedugult a segglyukad, dugj bele valamit majd szedd ki a szart
2011. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó jól írta, bár a stílusa hagy ném kívánnivalót maga után. :)


Valóban, ha sok a végtermék, "elzárhatja" a végbélnyílást, és nem fog tudni távozni a gáz.

2011. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszolón nagyot röhögtem:D deköszi a tanácsokat.:)

egyébként már elég régen van... Evés után nagyon felpuffadok, aztán büfizek, se soha nem pukizom, és nagyon sokáig tart mire lemegy a hasam.

2011. máj. 23. 21:21
 5/5 anonim válasza:
Cucáld ki aztán nézd meg majd az eredményt,.vagy esetleg jegyezd a naptárba és így következtess,vagy,de ne ijedj meg ha egyszerre robban ki,az hangos lesz és büdös.. meg lehet hogy fájdalmas is. lényeg a lényeg a lényeg hogy mindíg reggel menj szarni mert egészséges meg akkor a gázok is távoznak!!!!
2012. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!