Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez a kicsike púp a talpamon?

Mi ez a kicsike púp a talpamon?

Figyelt kérdés

szóval ilyen kicsike púp,aminek fekete a közepe,és ilyen bőrkeményedés fedi,3 db van a lábamon,először azthittem h bőrkeményedés,kivágtam és elkezdett vérezni,pár nap múlva újra visszajött..:S nagyon aggaszt.


nos?:)


2011. máj. 19. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Háát szerintem tyúkszem... Nekem az újjamon van, kaptam rá valami "lakk" féle kenőcsszerűséget ami eléggé büdös... kentem vele pár hetet ... el tünt, most már megint van 2 ugyan azon az újjamon, a közepén van egy kis fekete pont... én sokszor lerágtam amíg nem tudtam, hogy mi az... Szerintem menj el az orvoshoz és kapsz valamit, mostanában vannak olyan sebtapaszok amik pont tyúkszemre vannak és leszárítják, ha ez nem segít akkor sajnos az égetés marad ami rettenetesen fáj, a nővéremnek egyszer égették a tyúkszemet, utánna kb egy hétig bevolt dagadva, és ezt 2x ismételték meg neki, annyira erős volt a töve... remélem tudtam valamennyit segíteni. üdv 18L
2011. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!