Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? (kifejtve lent)

Mi lehet a bajom? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, néha zsibbad a halántékom, illetve kisebb zsibbadások vannak még a combom közepén és néha a kezemben. Leginkább bal oldalon, de néha jobb oldalon is. Van amikor a fejem, vagy a többi érintett terület is fáj. Még nem mentem el orvoshoz vele, mert félek, hogy valami komoly bajom van.:S
2011. máj. 14. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Most meg nincs komoly bajod, de ha elhanyagolod ezt, akkor lesz,

mivel ezek a tunetek a szervezetednek a jelzesei, hogy valami nincs rendben!

2011. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem meg hétfőn igen is menj el vele először a házi dokihoz, és ő ad beutalót az ideg orvoshoz.

Lehet, hogy semmi bajod, de mindenképpen vizsgáltasd ki magad, a zsibbadás sose jó.

2011. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi cukrot vagy édességet eszel egy nap és mennyi tiszta vizet iszol?
2011. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! El fogok menni orvoshoz.


Napi 2 liter folyadékot biztos megiszom, ennek nagy része víz, bár az az igazság, hogy az utóbbi időben nagyon sokat teáztam, ami elég sok cukrot tartalmaz. Édességet nem sűrűn eszek, naponta egy kicsit maximum.

2011. máj. 14. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!