Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok nyomi mostanában?...

Miért vagyok nyomi mostanában? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

kb 2-3 hete, egyre többet nyomi vagyok. Semmihez nincs kedvem, nem jól alszom, viszont reggel beájulok, mint akit fejbe vertek, alig tudok felkelni... legszivesebben csak aludnék. Nem érdekelnek a filmek, nincs türelmem a babámhoz, minden kiesik, leesik, kiborul, eltörik...

Annyira unom már...

Tudom, telihold is van, meg hát hülye idő mostanában, de mikor lesz ennek vége?


2009. márc. 11. 14:48
 1/2 anonim válasza:
velemis így van... egyszerűen csak nagyon magad alatt vagy. kicsit próbálj meg engedni a vágyaidnak ;) egy kis kikapcs sosem árthat :D
2009. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, ráadásul szakdolit kell írnom, és a hátam közepére kívánom az egészet..semmi sem jó mostanában..de lassan itt a tavasz és akkor mindent szebbnek látunk!Vegyél egy jó magazint, vagy igyál egy borsmenta teát, vagy este csinálj egy jó habfürdőt és lazíts pár percet!
2009. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!